УМОВИ ПРИЙОМУ СТУДЕНТІВ

Щорічно проводиться набір студентів на денне відділення (стаціонар) для навчання окрім державної ще англійскою та іспанською мовами. Частина студентів, у результаті конкурсного відбору, отримує можливість навчатися за рахунок коштів, виділених з державного бюджету України (бюджетна основа), а частина - за рахунок коштів фізичних або юридичних осіб (контрактна основа).

Прийом документів на навчання на бюджетній основі здійснюється в певні призначені дати у приймальній комісії університету.

Конкурсний відбір абітурієнтів проводиться шляхом урахування результатів незалежного тестування з математикі, фізики та української мови (за балами сертифікатів).

Абітурієнти, які бажають навчатися в англомовній або іспаномовній групі, додатково проходять співбесіду з анлійської або іспанської мови.

Вартість навчання на котрактній основі визначається кожного року окремо і стає відомою у травні-квітні місяці. Існує практика переведення студентів-відмінників з контрактної форми навчання на бюджетну. Це відбувається в процесі навчання в міру звільнення бюджетних місць від студентів, що не встигають за навчальним планом.

По закінченні третього курсу зацікавленим студентам університет надає можливість одержати ще одну (додаткову) освіту - проводиться набір в Інститут післядипломного навчання (за контрактною основою) для одержання другої освіти (економічної або юридичної).

Юнаки призовного віку, починаючи із третього курсу, мають можливість здавати вступні іспити на факультет військової підготовки.

Бажаючим навчатися за спеціальністю нашої кафедри на заочному відділенні необхідно звернутися безпосередньо в Інститут заочного та дистанційного навчання НАУ.