Завідувач кафедри

Сібрук
Леонід Вікторович

д.т.н., професор,
відмінник освіти
України

Завідувач кафедры

Дорогі друзі!

Пропонуємо Вам інформацію про нашу кафедру. Ми намагались якомога повніше відповісти на запитання, які виникають у наших абітурієнтів, студентів і аспірантів, а також надати певну інформацію колегам про напрями наукових розробок, що здійснюються на кафедрі. Абітурієнтам та студентам ми рекомендуємо ознайомитиcь із розділом "Навчальна діяльність", де вони можуть отримати інформацію про умови вступу на спеціальності нашої кафедри, про самі спеціальності, структуру навчальної програми та подальше працевлаштування випускників. Крім того, нашим студентам буде досить корисна інформація про наукові напрями кафедри і наше СНТТ, а також можливості та призначення наукових та навчальних лабораторій. У розділі "Аспірантура" випускники наших і споріднених спеціальностей можуть знайти інформацію про умови вступу до аспірантури, а також про наукові напрями в рамках яких наша кафедра здійснює підготовку фахівців вищої кваліфікації.

Шановні коллеги! В розділі "Наукова Діяльність" ми намагаємось ознайомити Вас з науковими напрямами в межах яких сподіваємось знайти нових партнерів для спільних наукових досліджень та розробок.

Цього року ми здійснюємо набір абітурієнтів для навчання за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавр (чотири роки) за напрямом підготовки:

6.050802 Електронні пристрої та системи

Спеціальність 6.05080201 Електронні прилади та пристрої

Випускники шкіл та інших середніх навчальних закладів поточного і минулих років можуть поступати на перший курс. Випускники технікумів і прирівняних до них закладів відповідного профілю можуть бути прийняті відразу на 2-й або навіть на 3-й курс. Бакалаври можуть вступити на 5-й курс для отримання диплома спеціаліста чи магістра (навчання півтора роки) за тією ж спеціальністю.

З повагою,
Завідувач кафедри
Сібрук Леонід Вікторович

Адреса кафедри:

м. Київ, проспект Космонавта Комарова, 1
Національний авіаційний університет,
Інститут аерокосмічних систем управління,
Кафедра радіоелектронних пристроїв та систем, 3 корпус, ауд. 323
конт.тел. (044) 406-77-47    Персональний E-mail -mail:   Sibruk@nau.edu.ua